click aici

Afla cum a reusit: Un parior din Romania a castigat 53.319 lei cu doar doua meciuri.

Un parior din România a dat o adevărată lovitură mizând aproape 7300 de lei pe două meciuri jucate de Real Madrid şi Lyon în campionatele înterne, în urmă cu două etape. Acesta a combinat pe un bilet victoriile la handicap (cel puţin două goluri) ale celor două formaţii, în partidele disputate în deplasare împotriva Celtei Vigo, respectiv Remis, iar cota totală a fost de 7,66.

Coincidenţa a făcut ca Real Madrid şi Lyon să se impună cu scoruri identice în cele două meciuri: 4-2, iar pariorul a încasat un câştig spectaculos: 53.319 lei!

În meciul “Galacticilor”, acesta a scăpat parţial de emoţii în minutul 69, când Chicharito Hernandez a făcut 4-2, scor ce s-a menţinut până la final, iar în meciul Remis – Lyon, norocosul parior a intrat “în cărţi” chiar din minutul 20, când oaspeţii conduceau deja cu 3-1. Pe final Tacalfred a înscris în propria poartă şi a făcut 1-4 (90), după care Charbonnier a redus din handicap, în prelungiri.

Cele două meciuri:

Celta Vigo – Real Madrid 2-4 (Nolito ‘9, Santi Mina ’28 / T. Kroos ’16, J. Hernandez ’24, 69, J. Rodriguez ’43)

Remis – Olympique Lyon 2-4 (Peuget ’13, Charbonnier ’90 / Tolisso ‘2, Lacazette ‘6, N’Jie ’20, Tacalfred – autogol ’90)