click aici

Ce inseamna a fi barbat?

This topic contains 19 replies, has 2 voices, and was last updated by  Eliada 3 years, 8 months ago.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author

Adriana

Pot purta aceeasi pereche de pantofi, maxim doua, tot anul. Nu multora le pasa de faptul ca se duc sa ia paine de la magazinul din colt in slapi si un tricou cocolosit. Ce ziceti de o femeie cheala? Respingator nu? Sau nu,daca e vorba de Demi Moore in G.I.Jane,dar in viata reala o femeie fara par e la fel de atragatoare ca spinarea unui porc,pe cand barbatii o pot duce foarte bine si fara grija pieptanatului.Si nici parul carunt nu e o problema pentru ei,ba dimpotriva,e un bonus in unele cazuri.

#18819 Reply

Adriana

Dar nu doar lucrurile ce tin de cum arata ii fac sa se simta bine ca sunt barbati, ci si altele. Se pot ‘usura’ oriunde, foarte util, nu-i asa? Mai ales dupa cateva beri intr-un bar cu wc-ul aglomerat tot timpul. Iar burta este intotdeauna rezultatul berilor inghitite in atatia ani de iesit in oras, si nu de stat in casa in fata televizorului, la telenovela preferata, cu o inghetata in mana, ca si femeile. Si pentru ca am pomenit de mancare, e ok pentru ei sa manance cat mai mult…

#18820 Reply

Adriana

Sa foloseasca cat mai putin tacamurile (bine,depinde de imprejurare!), asa ca nu e cazul sa ne gandim ca apetitul lor,sanatos de altfel, ar putea parea altceva decat ceea ce este, in ochii altora. Si, in fine,ei pot injura…foarte mult, foarte des, foarte porcos! E perfect natural! Pai ce ar fi meciul fara injuraturi,nu? Nunta fara lautari??

#18821 Reply

Nemesis

Si ca tot veni vorba de nunta.. barbatii pot merge fara nici o problema si la alte nunti in costumul in care au fost GINERI ( ma rog cu conditia sa mai incapa in el … dar ca femeie e mai dificil.. fiindca nu mai poti merge nicaieri in rochia de mireasa.. ma rog nu fara a primi cateva priviri ciudate, in special daca decizi sa o porti la o alta nunta.

#18822 Reply

Eliada

@Nemessis, felicitari! Cred ca am ras cu lacrimi, hahaha! Dar..mai sunt si barbati stilati, fetelor,desi nu stiu daca vor ramane asa pentru restul vietii sau nu.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
Reply To: Ce inseamna a fi barbat?
Your information:

Skip to toolbar